538-433-701

kontakt@mipseo.pl

Strona głowna $ IT $ Jak założyć sklep internetowy w kilku krokach?

Jak założyć sklep internetowy w kilku krokach?

utworzone przez MIPSEO | kwi 2, 2023 | IT, WordPress

poradnik jak założyć sklep internetowy i na co zwrócić uwagę
Jak założyć sklep internetowy? To pytanie zadaje sobie coraz więcej przedsiębiorców, którzy chcą wejść na rynek e-commerce. Zakładanie sklepu internetowego to jednak nie tylko stworzenie strony i dodanie produktów. To także dbałość o estetykę, funkcjonalność, bezpieczeństwo i marketing. W tym artykule przedstawimy Ci kilka kluczowych kroków, które pomogą Ci w założeniu skutecznego sklepu internetowego.

Jak założyć sklep internetowy, czyli od czego należy zacząć?

Zakładanie sklepu internetowego, czyli od czego zacząć? W dzisiejszych czasach prowadzenie sklepu internetowego staje się coraz bardziej popularnym sposobem na rozwijanie własnego biznesu. Dzięki e-commerce przedsiębiorcy mogą cieszyć się większą opłacalnością niż w przypadku tradycyjnej formy prowadzenia biznesu. Własny sklep internetowy zwiększa zasięg klientów, umożliwia sprzedaż 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a także ogranicza koszty związane z prowadzeniem sklepu stacjonarnego.

Jednakże, założenie sklepu internetowego to nie tylko kwestia potencjalnych korzyści finansowych, ale również poważny projekt, który wymaga wiedzy, pracy i czasu. Aby stworzyć własny sklep internetowy, warto poznać podstawowe kroki, które należy podjąć

 1. Zdefiniuj swój pomysł na biznes i zidentyfikuj docelową grupę klientów.
 2. Wybierz odpowiednią platformę e-commerce, która umożliwi łatwe i intuicyjne zakładanie sklepu internetowego.
 3. Zarejestruj domenę i wykup hosting.
 4. Zaprojektuj atrakcyjną i funkcjonalną stronę internetową.
 5. Dodaj asortyment produktów i opracuj opisy oraz zdjęcia.
 6. Skonfiguruj metody płatności i dostawy.
 7. Opracuj strategię marketingową, promującą prowadzenie sklepu internetowego.
 8. Monitoruj wyniki i analizuj dane, aby zoptymalizować swoje działania.

Pamiętaj, że prowadzenie sklepu internetowego to ciągły proces, wymagający zaangażowania, pracy i dostosowywania się do zmieniających się warunków rynkowych. Postaw na rozwój i regularne doskonalenie swojej oferty, aby osiągnąć sukces w e-commerce.

Co jest potrzebne do założenia sklepu internetowego – kwestie formalne

Założenie sklepu internetowego to nie tylko kwestie techniczne, ale również wymaga spełnienia określonych wymogów formalnych. W tym celu należy wypełnić kilka dokumentów i spełnić określone wymagania prawne.

Forma prawna działaności gospodarczej – pierwszą kwestią, którą należy rozważyć, jest wybór formy prawnej prowadzenia działalności gospodarczej. W przypadku sklepu internetowego najczęściej wybierane są formy działalności indywidualnej, spółki cywilnej, spółki z o.o. lub jednoosobowej spółki z o.o..

Rejestracja działalności gospodarczej – innym ważnym krokiem jest zarejestrowanie działalności gospodarczej w Urzędzie Skarbowym. W tym celu należy wypełnić formularz CEIDG-1 lub zarejestrować spółkę w KRS. Przedsiębiorca powinien także zarejestrować się w ZUS oraz uzyskać NIP i REGON.

Wybór kodu PKD – kolejnym krokiem jest wybór kodu PKD dla sklepu internetowego. Kod PKD określa rodzaj prowadzonej działalności i jest niezbędny do rejestracji działalności gospodarczej w CEIDG. Dla sklepów internetowych najczęściej wybierany jest kod 47.91.Z – sprzedaż wysyłkowa przez internet.

Ochrona znaku towarowego – kwestią, którą warto również rozważyć, jest ochrona znaku towarowego. W przypadku, gdy planujesz sprzedawać produkty pod własną marką, warto zarejestrować znak towarowy w Urzędzie Patentowym. Dzięki temu zyskasz pewność, że nikt inny nie będzie mógł korzystać z naszej nazwy lub logo.

Przygotowanie regulaminu sklepu – ostatnim etapem formalności jest przygotowanie regulaminu sklepu internetowego oraz polityki prywatności. Regulamin powinien określać zasady sprzedaży oraz korzystania ze sklepu internetowego, a polityka prywatności powinna informować użytkowników o tym, jakie dane są zbierane i w jaki sposób są przetwarzane.

Ubezpieczenie działalności gospodarczej – w przypadku założenia sklepu internetowego warto również zastanowić się nad ubezpieczeniem działalności gospodarczej. Można wykupić polisy odpowiedzialności cywilnej, które zabezpieczą nas przed ewentualnymi roszczeniami ze strony klientów.

Jak założyć sklep internetowy – pomysły na biznes

Pomysł na sklep internetowy to podstawa, od której należy zacząć przygotowania do jego założenia. Bez pomysłu na to, co chcesz sprzedawać i komu, trudno będzie stworzyć dobrze prosperujący sklep. Ważne jest, aby zacząć od zdefiniowania wizji biznesowej i określenia celów, jakie chcesz osiągnąć poprzez prowadzenie sklepu internetowego.

Warto zastanowić się nad tym, jaki aspekt rynku chcesz wykorzystać, jakie trendy obecnie panują w branży, co nas wyróżnia i jakie są nasze mocne strony. Należy też przeanalizować potencjalnych klientów i określić, jakie potrzeby chcesz zaspokajać i jakimi produktami. Pomocne może być wykonanie analizy SWOT, która pomoże nam lepiej poznać nasze atuty i słabości, a także zagrożenia i szanse, jakie niesie ze sobą rynek.

Po określeniu pomysłu na sklep internetowy warto przeprowadzić badania rynku i zapoznać się z konkurencją. Analiza rynku pozwoli nam na zrozumienie potrzeb klientów oraz dostosowanie oferty do wymagań rynku.

Ważne jest również, aby pamiętać o aspekcie finansowym – należy oszacować koszty prowadzenia sklepu internetowego i zdecydować, jaką kwotę jesteś w stanie zainwestować w jego założenie. Pamiętaj, że w pierwszych miesiącach może się okazać, że koszty będą wyższe niż przychody, dlatego warto dokładnie przeanalizować naszą sytuację finansową przed rozpoczęciem działalności.

Warto również pomyśleć o sposobie pozyskiwania produktów, czyli o wyborze dostawców. W przypadku sklepu internetowego możesz zdecydować się na własne magazyny lub na dropshipping. W przypadku pierwszej opcji musisz zadbać o odpowiednie zaplecze magazynowe oraz zatrudnić pracowników odpowiedzialnych za przyjmowanie i wysyłanie zamówień. W przypadku dropshippingu to dostawca będzie odpowiedzialny za wysyłkę produktów do klientów.

Ważne jest również przygotowanie odpowiedniej strategii marketingu internetowego. Należy zdecydować, jak będziesz promować sklep internetowy, w jaki sposób będziesz pozyskiwać klientów oraz jak budować swoją markę. Warto pamiętać, że sklep internetowy nie zacznie od razu przynosić zysków, dlatego należy przeznaczyć odpowiednie środki na reklamę i promocję.

Jaką platformę wybrać do sklepu internetowego?

Wybór odpowiedniej platformy e-commerce to kluczowy element w budowie sklepu internetowego. Rynek oferuje wiele różnych rozwiązań, a każda z nich ma swoje wady i zalety. Poniżej przedstawiam kilka najpopularniejszych platform e-commerce i ich cechy:

WordPress (WooCommerce)
PrestaShop
Shopify
OpenCart
Shoplo
SkyShop
Shoper
RedCart
Magento
Joomla!
Sote
Wix Stores
Charakterystyka
Jedna z najpopularniejszych platform e-commerce oparta na WordPressie. Jest to rozwiązanie dla osób, które preferują prostotę i intuicyjność. Platforma ta oferuje wiele wtyczek, które pozwalają na rozbudowanie sklepu o różne funkcjonalności, takie jak integracja z płatnościami, różne formy wysyłki czy dodatkowe narzędzia marketingowe. Należy pamiętać, że tworząc sklep internetowy

oparty na WooCommerce jest w pełni dostosowany do SEO, co pozwala na łatwe pozycjonowanie sklepu w wynikach wyszukiwania

To popularniejszych platform e-commerce na świecie, która jest dostępna w wielu językach, w tym również w języku polskim. Platforma ta oferuje wiele funkcjonalności, takich jak łatwa integracja z wieloma płatnościami, w tym z PayU czy PayPal, a także zewnętrzne narzędzia do prowadzenia kampanii reklamowych. PrestaShop jest również w pełni responsywny, co oznacza, że sklep będzie wyglądał dobrze na każdym urządzeniu
Platforma e-commerce, która oferuje pełną kontrolę nad sklepem internetowym. Jest to platforma dedykowana dla osób, które nie chcą martwić się o techniczne aspekty prowadzenia sklepu, a skupić się na jego promocji i sprzedaży. Shopify oferuje łatwe wdrożenie sklepu, szeroki wybór szablonów i wtyczek, które pozwalają na rozbudowanie sklepu o różne funkcjonalności. Platforma ta oferuje również wsparcie w zakresie SEO oraz narzędzia marketingowe
To popularna platforma e-commerce, która jest dostępna za darmo. Platforma ta oferuje wiele funkcjonalności, takich jak łatwa integracja z płatnościami, różne formy wysyłki czy obsługę wielu języków i walut. OpenCart jest również w pełni responsywny, co pozwala na wygodne przeglądanie sklepu na urządzeniach mobilnych
Platforma e-commerce, która oferuje łatwe wdrożenie sklepu internetowego. Platforma ta oferuje szeroki wybór szablonów, które można łatwo dostosować do swoich potrzeb. Shoplo oferuje również integrację z różnymi płatnościami, formami dostawy oraz narzędzia marketingowe, takie jak pop-upy czy narzędzia do remarketingu
Jest to polska platforma e-commerce, która oferuje łatwe i intuicyjne narzędzia do założenia sklepu internetowego. SkyShop oferuje kilka gotowych szablonów sklepów, które można dostosować do swoich potrzeb za pomocą łatwego w obsłudze edytora graficznego. Platforma oferuje także wiele funkcjonalności, takich jak integracja z płatnościami, dostawcami i systemami magazynowymi
System e-commerce, która umożliwia łatwe i szybkie założenie sklepu internetowego. Shoper oferuje wiele funkcjonalności, w tym integrację z popularnymi płatnościami i systemami logistycznymi, możliwość tworzenia kuponów rabatowych, narzędzia marketingowe, a także narzędzia do raportowania i analizowania danych
Platforma oferuje łatwe i intuicyjne narzędzia do założenia sklepu internetowego. RedCart oferuje wiele funkcjonalności, w tym integrację z popularnymi płatnościami i systemami logistycznymi, narzędzia do tworzenia kuponów rabatowych i promocji, a także narzędzia analityczne do monitorowania ruchu w sklepie
System e-commerce, która oferuje wiele zaawansowanych funkcjonalności dla sklepów internetowych. Magento jest popularna wśród większych sklepów internetowych ze względu na swoje zaawansowane narzędzia do zarządzania magazynem, integrację z systemami płatniczymi i logistycznymi oraz obsługę wielu sklepów z jednej instalacji
Popularny system zarządzania treścią, który oferuje również rozszerzenia do założenia sklepu internetowego. Jednym z popularnych rozszerzeń jest VirtueMart, który umożliwia założenie sklepu internetowego. VirtueMart oferuje wiele funkcjonalności, w tym integrację z systemami płatniczymi i logistycznymi, narzędzia marketingowe, a także narzędzia do raportowania i analizowania danych
To platforma e-commerce, która oferuje łatwe narzędzia do założenia sklepu internetowego. Sote umożliwia szybkie i łatwe założenie sklepu internetowego bez wymagania od użytkownika wiedzy technicznej. Platforma oferuje wiele funkcjonalności, w tym integrację z płatnościami i systemami logistycznymi, narzędzia marketingowe, a także narzędzia do zarządzania magazynem
Kolejna popularna platforma e-commerce, która oferuje łatwe w obsłudze narzędzia do budowania sklepów internetowych. Jest to platforma do tworzenia stron internetowych, która posiada funkcje pozwalające na tworzenie sklepów internetowych
Wszystkie powyższe platformy są tak naprawdę CMS-ami, czyli systemami do zarządzania treściami. Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć na temat co to jest CMS to zobacz ten artykuł.

Wybór hostingu ma znaczenie

Podczas wyboru hostingu warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Przede wszystkim trzeba zdecydować, jaki rodzaj hostingu będzie najbardziej odpowiedni dla danego sklepu internetowego. Czy potrzebny jest hosting współdzielony, czy może lepiej postawić na VPS lub dedykowany serwer? To już zależy od konkretnych potrzeb i oczekiwań, a także budżetu.

Kolejną ważną kwestią jest stabilność i bezpieczeństwo hostingu. Nie warto wybierać taniego hostingu, który może prowadzić do wielu problemów technicznych i awarii strony. Lepiej postawić na renomowane firmy, które oferują nie tylko wysoką jakość usług, ale także dobrą obsługę klienta.

Oprócz tego warto zwrócić uwagę na dostępne funkcje i narzędzia oferowane przez hosting, takie jak np. automatyczne kopie zapasowe, certyfikaty SSL czy łatwa integracja z platformą e-commerce. Te funkcje mogą znacznie ułatwić zarządzanie sklepem internetowym i zapewnić większe bezpieczeństwo.

Wybór hostingu ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania sklepu internetowego, a wybór odpowiedniej firmy hostingowej zależy od indywidualnych potrzeb i wymagań sklepu. Odpowiedź na pytanie – jaki hosting wybrać zależy od wielu czynników, dlatego warto dokładnie przeanalizować oferty firm hostingowych i wybrać tę, która będzie spełniała potrzeby sklepu internetowego.

Zaprojektowanie nowoczesnego wyglądu sklepu internetowego

projektowanie nowoczesnego wyglądu w sklepie internetowym

Zaprojektowanie nowoczesnego i atrakcyjnego wyglądu sklepu internetowego jest kluczowe dla przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów. Istnieje wiele sposobów na to, aby stworzyć wizualnie przyciągający sklep internetowy.

Po pierwsze, ważne jest, aby wybrać odpowiedni szablon lub temat, który najlepiej pasuje do rodzaju produktów, jakie oferuje. Szablony i tematy mogą mieć różne style, kolory i układy. Dobrym pomysłem jest wybór prostego i czytelnego szablonu, który nie jest zbyt przeładowany, aby łatwo było poruszać się po sklepie i znaleźć to, czego szukasz.

Zobacz też:

Kolejnym ważnym aspektem jest dostosowanie wyglądu sklepu do naszych potrzeb i preferencji. Wiele platform e-commerce oferuje narzędzia do edycji wyglądu sklepu, takie jak dodawanie logo, zmiana kolorów, czcionek i innych elementów wizualnych. Dzięki temu możesz dostosować wygląd sklepu do naszej marki i wyróżnić się na tle konkurencji.

Innym sposobem na stworzenie atrakcyjnego wyglądu sklepu internetowego jest dodanie wysokiej jakości zdjęć produktów. Zdjęcia powinny być odpowiednio doświetlone i ukazywać produkt w jak najlepszym świetle. Dobrym pomysłem jest także dodanie zdjęć produktów w użyciu, co pozwala potencjalnym klientom zobaczyć, jak dany produkt wygląda w praktyce.

dostosowywanie sklepu internetowego pod użytkownika

Ważnym aspektem projektowania sklepu internetowego jest także odpowiednie układanie produktów. Produkty powinny być łatwo dostępne i łatwe do przeglądania. Można to osiągnąć poprzez podzielenie ich na kategorie i podkategorie, a także dodanie narzędzi wyszukiwania i filtrowania.

Zanim rozpocznie się projektowanie nowoczesnego sklepu, warto zapoznać się dogłębnie z każdym CMS, jak np. co to jest WordPress, w którym można dużo się dowiedzieć o samym systemie zarządzania treścią.

Jak założyć sklep internetowy, czyli, podstawowa konfiguracja płatności i dostaw

Oto kilka przykładów sposobów płatności i dostaw, które warto wziąć pod uwagę:

 1. Płatności online – to jedna z najpopularniejszych form płatności w sklepach internetowych. Umożliwiają one dokonywanie płatności za pomocą kart kredytowych, przelewów online, portfeli internetowych, czy też systemów płatności mobilnych. Przykładami takich systemów są PayPal, Przelewy24, PayU czy Dotpay.
 2. Płatności przy odbiorze – to również popularna forma płatności, która polega na dokonaniu zapłaty za zamówienie przy jego odbiorze. Klient może dokonać płatności gotówką lub kartą płatniczą, w momencie otrzymania przesyłki.
 3. Przesyłka kurierska – to jedna z najpopularniejszych form dostawy zamówień w sklepach internetowych. Przesyłka ta jest dostarczana do klienta za pomocą kuriera, który przewozi paczkę bezpośrednio do klienta pod wskazany adres.
 4. Odbiór osobisty – to opcja, która umożliwia klientowi odbiór zamówienia osobiście, w wybranej przez siebie lokalizacji sklepu. Klient może odebrać paczkę w sklepie stacjonarnym lub w punkcie odbioru zamówień.
 5. Paczkomaty – to jedna z najpopularniejszych form dostawy w sklepach internetowych w Polsce. Jest to sieć paczkomatów InPost, która umożliwia odbiór przesyłki w wybranym punkcie paczkomatu przez klienta. Warto dodać, że paczkomaty są bardzo wygodne dla klientów, ponieważ są dostępne 24/7, co pozwala na odbiór paczek w dogodnym dla siebie czasie. Klienci otrzymują SMS lub e-mail z kodem, który umożliwia otwarcie skrytki paczkomatu i odebranie przesyłki.

Ważne jest, aby sklep internetowy oferował różne opcje płatności i dostaw, dzięki czemu klienci będą mogli wybrać najdogodniejszą dla siebie formę dokonania zakupu. Dobrze zaprojektowana i łatwa w obsłudze konfiguracja płatności i dostaw zwiększy poziom zadowolenia klientów oraz pozytywnie wpłynie na sprzedaż w sklepie internetowym. W skrajnych przypadkach trzeba całkowicie zmodernizować stronę internetową w taki sposób, aby można prawidłowo skonfigurować płatności, dostawy i itp.

Stworzenie regulaminu sklepu i polityki prywatności

polityka prywatności dla sklepu internetowego

Stworzenie regulaminu sklepu internetowego oraz polityki prywatności jest niezbędnym elementem prowadzenia biznesu online. Regulamin sklepu jest dokumentem, który określa zasady korzystania ze sklepu internetowego oraz obowiązki zarówno sprzedawcy, jak i kupującego. Polityka prywatności natomiast dotyczy sposobu gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych klientów sklepu.

Warto zauważyć, że stworzenie tych dokumentów nie jest łatwe, wymaga wiedzy prawniczej oraz zrozumienia specyfiki prowadzenia sklepu internetowego. Dlatego wiele firm decyduje się na skorzystanie z usług specjalistów lub narzędzi zewnętrznych, które pomagają w stworzeniu odpowiednich dokumentów.

Narzędzia zewnętrzne, takie jak generatory regulaminów czy polityk prywatności, mogą okazać się bardzo przydatne dla przedsiębiorców, którzy chcą zaoszczędzić czas i uniknąć błędów w dokumencie. Jednak przed skorzystaniem z takiego narzędzia należy upewnić się, czy jest ono odpowiednie dla danego sklepu internetowego i czy spełnia wymagania prawa. Należy też pamiętać, że taki generator może być tylko narzędziem pomocniczym, a nie substytutem dla wiedzy prawniczej i indywidualnego dopasowania dokumentów do specyfiki danego sklepu.

W przypadku stworzenia regulaminu sklepu internetowego i polityki prywatności ważne jest, aby zawarte w nich informacje były jasne, przejrzyste i zrozumiałe dla klienta. Regulamin powinien określać m.in. warunki dokonywania zakupów, zwrotów i reklamacji, sposoby dostawy oraz płatności. W polityce prywatności natomiast należy opisać, jakie dane są zbierane od klientów, w jaki sposób są przetwarzane oraz jakie prawa przysługują klientom w związku z przetwarzaniem ich danych.

Ile kosztuje założenie i prowadzenie sklepu internetowego?

Założenie i prowadzenie sklepu internetowego wiąże się z różnymi kosztami, które zależą od wielu czynników, takich jak platforma e-commerce, hosting, marketing, koszty logistyki, itp. Przyjrzyjmy się bliżej kosztom związanym z prowadzeniem sklepu internetowego.

Koszty założenia sklepu internetowego
Platforma e-commerce – koszt platformy e-commerce zależy od wybranej opcji. W przypadku darmowych platform (np. WooCommerce) koszt założenia sklepu internetowego jest zerowy. W przypadku platform płatnych (np. Shopify, Magento) koszt założenia sklepu zaczyna się od kilku do kilkudziesięciu dolarów miesięcznie
Domena – domenę należy wykupić, koszt takiej domeny jest stosunkowo mały
Hosting – wybór odpowiedniego hostingu jest ważny dla stabilności działania sklepu internetowego. Koszt hostingu zaczyna się od kilkunastu złotych miesięcznie do kilkuset
Koszty prowadzenia sklepu internetowego
Marketing – koszt marketingu jest uzależniony od wielkości sklepu i wybranej strategii marketingowej. Możliwe koszty to: reklamy w internecie (Facebook Ads, Google Ads), e-mail marketing, content marketing, SEO, itp. W zależności od wybranej strategii, koszt marketingu może wynosić od kilkuset do kilku tysięcy złotych miesięcznie
Koszty logistyki – zależy od wielu czynników, takich jak wybrane firmy kurierskie, rodzaj i rozmiar przesyłek, lokalizacja magazynu, itp. W przypadku małych sklepów koszt logistyki zaczyna się od kilkuset złotych miesięcznie
Obsługa sklepu – w przypadku większych sklepów internetowych, często potrzebna jest obsługa techniczna sklepu, która może kosztować od kilkuset do kilku tysięcy złotych miesięcznie
Koszty prowadzenia biznesu – zależą od wielkości sklepu i rodzaju prowadzonej działalności. Przykładowe koszty to: koszty księgowe, opłaty za prąd, wodę, gaz, itp

Promowanie sklepu internetowego, czyli SEO pomoże odnosić sukces w sieci

SEO, czyli optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych, to kluczowy element w promocji sklepu internetowego i odniesieniu sukcesu w sieci. Dzięki odpowiedniej optymalizacji sklep może znaleźć się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania, co zwiększa szanse na pozyskanie nowych klientów.

Przede wszystkim, pozycjonowanie stron pomaga w lepszej widoczności w sieci, co przekłada się na zwiększenie ruchu na stronie sklepu. Im więcej osób odwiedza stronę, tym większa szansa na dokonanie zakupów. Ponadto pozycjonowanie wpływa na jakość ruchu na stronie – osoby, które trafiają na stronę poprzez wyszukiwarkę, są zainteresowane konkretnym produktem lub usługą, co zwiększa szanse na dokonanie zakupu. Warto również zadbać o pozycjonowanie lokalne – ale to dotyczy sklepów skonkretyzowanych na daną lokalizację.

SEO pomaga również w budowaniu wizerunku sklepu internetowego. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania wiąże się z postrzeganiem sklepu jako wiarygodnego i profesjonalnego. To z kolei zwiększa zaufanie potencjalnych klientów i przekłada się na większą liczbę transakcji. W tym wypadku warto zastosować odpowiednią strategię link buildingową.

Warto też zwrócić uwagę, że odpowiednio prowadzona strategia SEO przynosi korzyści długofalowe. Raz dobrze zoptymalizowana strona może przynosić efekty przez długi czas, nawet kilka lat. Dlatego też inwestycja w SEO to inwestycja w przyszłość sklepu.

Ważnym aspektem SEO jest również konkurencyjność. Konkurencja w sieci jest ogromna, a sklep internetowy bez odpowiedniej optymalizacji może zostać zepchnięty na dalsze pozycje w wynikach wyszukiwania. Dlatego też inwestycja w SEO jest koniecznością, aby utrzymać konkurencyjność na rynku e-commerce.

Może zainteresuje Cię tworzenie stron w poszczególnych miastach:

logo agencji bez napisu

Napisał MIPSEO

Jestem freelancerem SEO, który posiada własną agencję SEO, która pomaga klientom w osiągnięciu sukcesu w internecie. Moją misją jest zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi w zakresie projektowania stron internetowych, tworzenia sklepów internetowych oraz prowadzenia kampanii SEO w sieci. Dzięki temu jestem w stanie zaoferować najwyższą jakość usług, dopasowaną do unikalnych potrzeb i wymagań każdego z moich klientów.

Chcesz się więcej dowiedzieć i skrozystać z moich usług?

Daj swojej codzienności nowy wymiar dzięki moim usługom! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozwiązania pilnego problemu, czy też długofalowej strategii – jestem tutaj, by Ci pomóc. Moje doświadczenie oraz pasja do kreowania rozwiązań skrojonych na miarę Twoich potrzeb to klucz do sukcesu. Kliknij poniżej i rozpocznij już teraz!

Powiązane wpisy

Co to jest meta tag title i co trzeba o nim wiedzieć?

Co to jest meta tag title i co trzeba o nim wiedzieć?

Meta tag title jest jednym z najważniejszych elementów optymalizacji SEO, który wpływa na widoczność strony w wynikach wyszukiwania. Jego rola nie ogranicza się jedynie do prezentowania nazwy strony, ale również do zwiększenia współczynnika klikalności (CTR) oraz...

czytaj dalej
Co jest Breadcrumbs, czyli nawigacja okruszkowa?

Co jest Breadcrumbs, czyli nawigacja okruszkowa?

Breadcrumbs, czyli nawigacja okruszkowa, to kluczowy element każdej strony internetowej, od blogów na WordPressie po sklepy e-commerce. Nie tylko ułatwiają nawigację i poprawiają doświadczenia użytkownika (UX), ale także znacząco wspierają SEO poprzez lepsze...

czytaj dalej
Landing page – co to jest i jak stworzyć?

Landing page – co to jest i jak stworzyć?

Landing page stanowi istotne narzędzie w arsenale każdego marketera cyfrowego, umożliwiając efektywne dotarcie do wybranej grupy odbiorców i zachęcenie ich do konkretnych działań. Jest to miejsce, w którym precyzyjne przekazy marketingowe łączą się z atrakcyjnym...

czytaj dalej
Co to jest domena internetowa?

Co to jest domena internetowa?

Domena internetowa to podstawowy element każdej strony w sieci. Stanowi nie tylko adres, pod którym użytkownicy mogą odnaleźć daną witrynę, ale również odzwierciedla jej charakter, cel i tożsamość. W dzisiejszym cyfrowym świecie, gdzie każda firma, organizacja, a...

czytaj dalej